Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Няма описание.
Автор: papata1962 Категория: Политика
Прочетен: 360142 Постинги: 132 Коментари: 311
Постинги в блога от 21.09.2008 г.
image

Најпрво поранешниот лидер на СДСМ Владо Бучковски се обиде да се го амортизира влијанието на „господинот Црвенковски“ во СДСМ. Потоа и „наследничката на Бучковски“, екс-лидерката на СДСМ, г-ѓа Шекеринска на свој начин се извини за лошо смислените и водените политики на СДСМ. Сега и новоизбраниот прв в.д. претседател на СДСМ се извини за сите лоши политики на СДСМ и тоа токму во момент кога последната анкета покажува раст на рејтингот на г-нот Бранко Црвенковски.

image

Домашниот есап и тој на пазарот не се поклопуваат. По се изгледа вршителот на должноста претседател на СДСМ најкратко ќе се радува на лидерската позиција.

image

image
Категория: Политика
Прочетен: 991 Коментари: 1 Гласове: 0
Последна промяна: 22.09.2008 19:40
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 360142
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Септември, 2008  >>
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930