Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.06.2008 13:44 - Другите биле фашизоидни
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 595 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 30.06.2008 14:04


image
Другите биле фашизоидни, а не тој - тврди ловецот на октоподи, другарот Игор Ивановски наречен Шема! Погрешна прества за себе, или пак обид за замајување на јавноста - нема дилема.
imageГласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 322353
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Февруари, 2018  
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728