Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.07.2008 18:41 - Клобото
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 475 Коментари: 0 Гласове:
0Ноќта меѓу 1-ви и 2-ри август 2007 г. на пратеникот Владо Бучковски му беше одземен пратеничкиот мандат.

Ќе се одмота ли клобото?

image

Дали пропеа некое ангелче?

imageГласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 316940
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930