Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.07.2008 11:48 - Не с...!
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 919 Коментари: 0 Гласове:
0Прво беше тој.

После, тие.

Па, таа...

И, се потроши хартија...

...и хартија!

  
Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 310468
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Юли, 2017  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31