Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.07.2008 16:39 - Бучко против Џемс Бонд
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 577 Коментари: 0 Гласове:
0Зошто Бучковски е против: „Џенс Бонд часовници“, против „Џемс Бонд пенкала“?

image

Дали страхува за безбедноста на криминалицте, или се палши да не биде шпиониран како го приготвува фамилајаниот ручек?Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 316958
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930