Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.07.2008 13:58 - Срамно клипче
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 617 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 02.07.2008 14:02


Благодарам „Фокус“!

image


image

image

Кликни на претходната страна за „срамното клипче“, а тука за уште побезобразното клипче: БРАНКО И РАДА - БИТАНГА И ПРИНЦЕЗА

http://www.youtube.com/watch?v=Jsn0kB591tU

И најсетне, дали Б.Ц. исто како во 2004 г. ќе пишува писма: НЕ МЕ ОСТАВАЈТЕ САМ!

image

Сепак, ако се реши на таков чекор после Радиното одлепување од него, за утеха му останува фактот што ќе пишуваа најмалу 50% помалку писма отколку што пишувал во 2004 г.Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 327031
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Май, 2018  
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031