Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.07.2008 19:15 - Љубчо „Во Центарот“
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 587 Коментари: 0 Гласове:
0Генијален аналитичар, но катасторофален политичар. Своевремено предизвика многу восхит и многу гнев. Понекогаш, поради Македонинија, жалам што самиот си направи да заврши како „Љубчо глупчо“.

Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 310486
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Юли, 2017  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31