Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
04.07.2008 13:53 - Заткулисни игри во св.сдсм
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 707 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 04.07.2008 22:02


„Глобус“ (Скопје, 01.07.2008 г.) тврди дека Шекеринска го обвинила господинот Црвенковски дека водел заткулисни игри.

image

image

Ако е веродостојно напишното во „Глобус“, неспорно е дека имаме „двобој“ меѓу Црвенковски и Шекеринска.

Клип на темата.  
Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 316958
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930