Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.09.2008 20:23 - Луѓе за иднината?
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 1189 Коментари: 2 Гласове:
0

Последна промяна: 30.09.2008 06:06


image

ВРАЌАЊЕ КОН ИДНИНАТА

Г-нот Црвенковски со нагласена резигнација кон политиките на „Преродбата во 100 чекори“ рече дека нема да се кандидатира за Претседадел на РМ. Ако навистина е така, тогаш се наметнува прашањето,  кој ќе биде кандидатот на СДСМ на следните избори за Претседател на РМ?

Дали човекотот кој беше рекламиран како носител на „победа за името во ОН“ ќе биде навистина  „човек за иднина“?


image


image

Срѓан Керим, ќе се кандидатира ли за Претседател на Република Македонија?
Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

1. papata1962 - Согласен на дил
20.09.2008 15:50
Иска му се, сака да е Претседател на РМ. Ќе се кандидатирал ако го предложила некоја партија.
http://www.dnevnik.com.mk/?ItemID=28AEC31E16CC6B4CBE136491738BD324
цитирай
2. анонимен - Drumngara
29.08.2011 04:31
GeryHypeepine <a href=kuygkyudu.com>jufufduy</a> deephefagexia
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 360140
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Април, 2020  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930