Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
28.10.2008 13:36 - Иднина наместо судбина
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 1200 Коментари: 0 Гласове:
0image

Одберете си сами Северна Македонија како иднина, за другите да не ви ја наметнат како судбина – порачуваат Љубчо, Рада, Фрчко, во покровителство на „Б.Ц.“ и согласност на братот Љубе, секако.Тагове:   наместо,


Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 317152
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930