Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
01.12.2008 17:12 - Дезинформација
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 999 Коментари: 0 Гласове:
0Што е дезинформација, прашала учителката. Малиот Иванчо одговорил: „Јас ќе кажам дека сестра ти е курва, а ти докажи дека немаш сестра“.

image

Превземено од информационата агенција „Фокус“.

Дезинформацијата по се изгледа е наменета заради повторно вооружување на Албанците во Република Македонија?Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 365312
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Август, 2020  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31