Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
23.12.2008 20:12 - Какво ни е судството, здраво или лудо?
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 1335 Коментари: 1 Гласове:
0

Последна промяна: 23.12.2008 21:39


Какво ни е судството, здраво или лудо? image

image

Шекеринска и Бендевска секако не се поласкани од „комплиментите“ на Латас кои тој им ги подели инспириран од гардеробата на првата и „силиконските усни“ на вторта. Ме чуди зошто не поднесоа приватни тужби против Латас?
image
в-к „Денес“ (Скопје, 05.12.2008)


Тагове:   Какво,


Гласувай:
0
01. анонимен - Лигавко
02.01.2009 11:40
Најлигавиот журналист во Македонија!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 367572
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Септември, 2020  
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930