Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.06.2008 13:52 - Ако тој е папа!
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 597 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 30.06.2008 14:04


Ако тој е папа, другите би требало да се кардинали, монси, монахињи... сите од чесни почесни.Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 310468
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Юли, 2017  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31