Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.07.2008 18:02 - Латас бара соодвeтен маж!
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 1591 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 02.07.2008 18:03


image

Пред 15 години се тврдеше дека проблемот со FYROM ќе трае само три месеци, но и деновиве „нема абер“ дека истиот наскоро ќе биде решен во полза на Република Македонија.

image

Според Драган Павловиќ Латас: „Проблемот со името ќе го решиме кога соодветен маж ќе помине соодветна ноќ со Дора Бакојани, и ќе ја видиме сабајлето насмеана.

image


Тагове:   маж,


Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 332659
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Септември, 2018  
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930