Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.07.2008 18:09 - Срѓан Керим се справува со појава на НЛО
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 740 Коментари: 0 Гласове:
007.03.2008 г.
Според „Канал 5“, Французин тврди дека Срѓан Керим гради стратегија за соочување со НЛО, а Јапонците нема да војувале против вонземјаните.

image

Има ли Република Македонија стратегија за соочување со НЛО? Дали Охрид ќе стане туристичка мека за вонземјаните?


Тагове:   НЛО,


Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 316958
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930