Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
28.10.2008 13:43 - E, Колумбо,Колумбо...
Автор: papata1962 Категория: Политика   
Прочетен: 885 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 29.10.2008 10:19


E, Колумбо, Колумбо, што ти требаше да ја откриваш Америка!

image

image

image

image

image

imageГласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 317152
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930