Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
07.07.2008 16:44 - Летечки чинии над Струмица и Скопје
Автор: papata1962 Категория: Забавление   
Прочетен: 695 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 10.01.2009 10:32


Од правец на Гоцев врв на Пирин Планина, меѓу планините Огражден и Беласица, во близина на градот Струмица, на планината Еленица забележани се летечки чинии.

image

 

Некое време покасно летечките чинии се забележани над град Скопје.

imageТагове:   чинии,


Гласувай:
0
0Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: papata1962
Категория: Политика
Прочетен: 316958
Постинги: 132
Коментари: 311
Гласове: 131
Архив
Календар
«  Ноември, 2017  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930